ההכנות לניתוח

בשלב זה אנו יודעים כבר מהו סוג הניתוח, מהו המועד והיכן ייערך, ועתה הנה כמה הנחיות ועצות לקראתו.

יש להצטייד במכתב מן הרופא המטפל אודות מחלות רקע, טיפול תרופתי קבוע, רגישויות, ובמידה והדבר רלוונטי אישור להפסקת מדללי דם ומוכנות רפואית לביצוע הניתוח (מכתב הפניה לרופא המטפל יינתן בידי המטופל בפגישת ההיכרות).

בכפוף לאישור הרופא המטפל יש להפסיק נטילת מדללי דם 10 ימים לפני הניתוח.

עישון עלול להאט את תהליך הריפוי של הפצע הניתוחי, ובמיעוט המקרים גם לגרום לפתיחה של התפרים. לכן אנו ממליצים להימנע ככל הניתן מעישון במשך שבועיים לפני הניתוח וגם שבועיים לאחריו.

מטעמי נוחות אנו ממליצים לרכוש מראש את המשחה או הטיפות הנדרשים לאחר הניתוח (את המרשם ניתן לספק מבעוד מועד בפגישת ההיכרות).
מאותה סיבה אנו ממליצים להכין לפני הניתוח את הציוד הדרוש להנחת קומפרסים קרים לאחר הניתוח: שקית קירור ייעודית או משקפי קירור אותם ניתן לרכוש בבית מרקחת, או שקית של אפונה קפואה הנחשבת טובה לא פחות למטרה זו. הסבר מפורט באשר לאופן הנחת הקומפרסים יינתן בעל פה מיד לאחר הניתוח.

מאחר ובחלק מן המקרים נבקש לא לחפוף את הראש ב-24 שעות אחרי הניתוח אנו ממליצים למטופל כדי לשמור על תחושה נקיה ורעננה לחפוף את הראש לפני כן.
יש להסיר היטב כל סוג של איפור ותכשיטים לפני ההגעה לניתוח.

במידה ומדובר בהרדמה כללית (המבוצעת במיעוט המקרים) תיערך פגישה מכינה עם הרופא המרדים ויינתנו הנחיות לגבי צום מלא לפחות 6 שעות לפני הניתוח.
במידה ומדובר בהרדמה מקומית אנו מבקשים לנטול ביום הניתוח את התרופות הקבועות כמו בכל יום אחר, וממליצים גם לאכול ולשתות כרגיל.

יש להגיע במועד שנקבע עם תעודה מזהה, מכתב מן הרופא ותוצאות הבדיקות הרפואיות אותן נתבקשתם לבצע.
אנו ממליצים להצטייד במשקפי שמש. אחרי הניתוח קיימת תחושת אי נוחות רבה, החשיפה לאור עלולה להציק לכם ומשקפי שמש מקלים על כך מאוד.


מומלץ להגיע עם מלווה.

בהצלחה!

מנחם בגין 144, תל אביב

מגדל מידטאון

בניין A , קומה 38

טל׳ המרפאה: 052-311-8838  |  פקס 03-777-4260

טלפון לזימון תורים: 053-995-6593

דוא״ל: info@vision-art.co.il

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon