תיקון אף

האף הוא איבר חשוב ומשמעותי היכול לשנות לחלוטין את מראה הפנים.

אף נאה יכול להוסיף לפנים יופי וחן, בזמן שאף לא אסתטי עלול לגרום לתסכולים רבים ללא קשר לגיל. לכן, רבים מבינינו בוחרים לעבור ניתוח אף קוסמטי. אך מה עושים כאשר ניתוח האף מסתיים בתוצאה מאכזבת ורחוקה מהציפיות, ולעיתים אפילו גרועה יותר?

במקום ניתוח חוזר שהוא יקר, כואב, ולא בהכרח מביא לתוצאה הרצויה, קיימת דרך מצוינת לא ניתוחית לתיקון אף. בשיטה ייחודית, מהירה קלה ובטוחה, וללא ניתוח כמובן, מבצעת ד"ר גבאי תיקון אף על ידי הזרקה מוקפדת של חומר מילוי. בטיפול הדרגתי מתקבל אף סימטרי ומאוזן המתאים למבנה הפנים והתוצאה המוצלחת נראית כבר מהטפול הראשון.

בשיטה ייחודית מתוקנים מקרים רבים של ניתוחי אף כושלים או פגמים אסתטיים מולדים, כמו למשל עיוותים, שקעים, השטחה מוגזמת של גשר האף, סחוסים אסימטריים באף או בקצהו, קצה אף מורם מדי, זווית אף עקומה, נחיריים אסימטריים, ועוד.

חומר המילוי המומלץ על ידי ד"ר גבאי לתקון האף הוא הרדייס, שכן זהו חומר מילוי אידיאלי להשלמת מבני עצם וסחוס ומושלם לתיקוני אף.

הרדייס הינו חומר מילוי איכותי ביותר בעל אפקט מילוי קמטים ארוך יחסית של 3-1 שנים. זהו חומר יקר בהשוואה לחומצה ההיאלורונית, אבל תכונותיו המיוחדות והיכולת לעצב אותו כמעין חימר הופכות אותו מושלם לצורך זה.