פילינג

עם הגיל, התאים בגופנו מתחדשים פחות. הפרשת הקולגן אשר מהווה את ה"שלד" של עורנו יורדת, הפרשת סיבי האלסטין האחראיים על גמישות עורנו אף היא פוחתת, ועורנו נראה מקומט, עייף, ובעל צבע אפרפר וחסר ברק.

עקב התבגרות, עישון, אכילה לא מאוזנת וחשיפה חוזרת לקרני השמש מופיעים כתמים חומים על עור הפנים, הצוואר, החזה העליון, וכפות הידיים. כל אלו מסגירים את גילנו ואף מבגרים אותנו יותר מגילנו הכרונולוגי. פילינג היא שיטה מצוינת לשפר את מראה העור שלנו, מפני שהיא יוצרת  גירוי של תאי העור להתעורר ולהתחדש.

זוהי שיטה עתיקת יומין עוד מימי המלכה קליאופטרה הנודעת שרחצה באמבט חלב, ולכן נחשבת יעילה ובטוחה כבר אלפי שנים…

פילינג הוא טיפול הבחירה של ד"ר גבאי לחידוש והצערת העור אותו היא מבצעת מדי שנה לקהל לקוחותיה המרוצים.

רצוי ביותר לבצע פילינג בעונת החורף, בארצנו מספטמבר עד מאי, שכן אז החשיפה לשמש, שאינה מומלצת בזמן הפילינג, היא מועטה יותר. מסיבה זו גם יש להשתמש במקדמי הגנה מדרגת 30 SPF לפחות במשך כל תקופת הפילינג וגם לאחריו.

פילינג –השיטה

כל טיפול פילינג אותו מבצעת ד"ר גבאי נחלק ל-3 שלבים:

1.שלב ההכנה – חיוני לפני כל פילינג, 3-2 שבועות של מריחת תכשיר רפואי מותאם למטופל.

2.שלב הפילינג הפילינג הקל (6-4 טפולים) והפילינג הבינוני (2 שלבים).

3.שלב התחזוקה – על-ידי מריחת התכשיר ששמנו בשלב ההכנה.

למשך כל שלבי הטיפול ולאחריו יש להשתמש בקביעות בתכשיר מקדם הגנה 30SPF  לפחות, רצוי מסדרת התכשירים על בסיס ארומטי של ד"ר גבאי.

פילינג – התוצאות

שיטות הפילינג המבוצעות במרפאותיה של ד"ר גבאי אינן קשות למטופל, אינן גורמות לאודם בעור הפנים, ולכן ממילא אינן דורשות הסתגרות בבית (למעט בפילינג הבינוני הדורש שהיה של 2-1 ימים בבית, ומכונה לכן פילינג "סופשבוע").

הפילינג שמבצעת ד"ר גבאי מבטיח עור צעיר קורן וזוהר ללא כתמים, ועם הפחתה בקמטוטים. התוצאה המושגת מצוינת, ועל מנת לעכב את תהליכי הזדקנות העור ולשמר את מראה העור הצח והקורן, מומלץ לחזור על הפילינג מדי שנה.