עודפי עור ושומן מתחת לעיניים

תשומת לב מיוחדת ניתנת במרפאה לאחד הפגמים האסתטיים הקטנים אך החשובים ביותר שפעמים רבות לא זוכה להתייחסות הראויה לו בשל חוסר ידע ו/או חוסר ניסיון של רופאים רבים העוסקים ברפואה אסתטית.

מדובר אמנם בפגם אסתטי קטן, אבל משמעותי ביותר ומציק לנשים רבות, ובצדק. מדובר בעודפי העור והשומן הנוצרים עם הגיל מתחת לעיניים (שקיות תחתונות), ו/או השקעים והכהויות מתחת לעיניים אשר בשפה העממית מכונים "עיגולים שחורים". אלו משווים לפנים מראה עייף ועצוב, ואנו מוכנים "לעשות הכול" על מנת להעלימם.

טיפול עודפי עור ושומן מתחת לעיניים

במרפאתנו אזור זה זוכה לטפול הראוי לו. זהו אחד מטיפולי הדגל של ד"ר גבאי אשר מבוצע במספר רב של מטופלות ולשביעות רצונן המלאה. בטכניקה שאותה פיתחה ד"ר גבאי השקיות והשקעים מתחת לעיניים מטופלים בעזרת החדרת חומר מילוי בדקירה אחת בלבד באמצעות קנולה (צינורית דקיקה וגמישה) וללא ניתוח. התוצאות נפלאות ומחזיקות לאורך זמן רב (5-2 שנים).

תיקון השקיות התחתונות והשקעים מתחת לעיניים משלים למעשה את יצירת המסגרת המושלמת סביב העיניים ולכן משדרג את התוצאה היפה שנותן הבוטוקס לעיניים (על-ידי "הרמת" המצח והגבות הנפולים). על כן מהווה טיפול זה חלק בלתי נפרד מתיקון השליש העליון של הפנים.

שכלול ושדרוג של העלמת השקעים והשקיות מתקבל עם הרמת הלחיים הנפולות ופיסול של עצמות הלחיים באמצעות חומרי מילוי שונים ובהתאמה למבנה הפנים של כל אחת ואחד. לכן ניתן להחשיב את תיקון השקיות והשקעים שמתחת לעיניים כחלק מתקון השליש האמצעי של הפנים.

חשוב! הטפול הספציפי הזה כלל אינו פשוט לביצוע, הן בשל הקרבה לעין, והן בשל העור הדק באזור ההזרקה. ולכן, כאשר בוחרים את הרופא המטפל חשוב לבחור רופא עיניים בעל ניסיון ומיומן בתחום. כמו-כן מומלץ לוודא שחומר המילוי הינו חומצה היאלורונית איכותית הייעודית לאזור זה בפנים ולהתעדכן לגבי טכניקות ההזרקה החדישות ביותר.

על שיטת הזרקת הבוטוקס המלא המשופרת ועל תיקון השקיות מתחת לעיניים והעיגולים השחורים ניתן לצפות בד"ר ענת מספרת על כך בטלוויזיה בתוכנית "לחיות טוב" עם משה דץ, ובתוכנית הבריאות עם פרופ' רפי קרסו וכן בשלל פרסומים בספרות האקדמית ובעיתונות (ראה פרסומים באתר זה).