הזרקת בוטוקס

קמטי "הזעף" בין הגבות, קמטי "המחשבה" במצח ו-"מניפות" בצדי העיניים – הינם קמטים פעילים שנוצרו מהתכווצויות חוזרות ונישנות של שרירי ההבעה שלנו, ועל כן כולם מטופלים על-ידי הזרקת בוטוקס. הבוטוקס מסוגל להחליש את פעולת השרירים וכך למחוק את הקמטים הללו.

טכניקה מיוחדת להזרקת בוטוקס

בטכניקה המיושמת בקליניקה, ושאותה שכללה ד"ר גבאי לשיטת הזרקת בוטוקס ייחודית לה, נמתחים המצח והגבות הנפולים כלפי מעלה, העיניים נפתחות, וכל זאת תוך שימור המראה הטבעי – הקמטים נעלמים מבלי לשתק את המצח או לאבן את הבעת הפנים.

כך, בקלות וללא ניתוח, הזרקת בוטוקס לשליש העליון של הפנים יוצרת מראה מעולה כשל מתיחת פנים עליונה. אפקט מרשים וייחודי זה מושג רק על-ידי טפול בוטוקס המכונה בפי ד"ר גבאי "טיפול בוטוקס מלא", וכולל שתי הזרקות:

בראשונה מתבצעת הזרקת בוטוקס לכל ארבעת אזורי ההזרקה: מצח, המרווח שבין הגבות, צדי העיניים והקרקפת. בצורה זו נוצר איזון חדש של כל חגורת השרירים העליונה המביא להרמת מצח וגבות נפולים.

בהזרקה השנייה, כעבור 14-10 ימים, שאותה מתאימה ד"ר גבאי באופן אישי לכל מטופלת לפי מבנה הפנים הייחודי לה, מתקבל שדרוג של התוצאה. אפקט זה מתקבל על-ידי הזרקת בוטוקס נקודתית נוספת בשילוב עם הזרקת חומרי מילוי. למשל, בשורש האף ובין הגבות (נותן הרמת מצח נוספת), מילוי גבות (נותן הרמה/ליכסון נוסף של הגבות), או מילוי הרקות (נותן מראה צעיר יותר).

יתרון נוסף של טפול בוטוקס מלא זה הוא אפקט ממושך יותר של 12-6 חודשים (בנגוד למקובל של 4-3 חודשים), במיוחד לאחר הזרקות חוזרות.

שיטת הזרקת הבוטוקס במדיה ובעיתונות

על שיטת הזרקת הבוטוקס המלא המשופרת ועל תיקון השקיות מתחת לעיניים והעגולים השחורים ניתן לצפות בד"ר גבאי מספרת על כך בטלוויזיה בתוכנית "לחיות טוב" עם משה דץ, ובתוכנית ה"בריאות עם פרופ' רפי קרסו וכן בשלל פרסומים בספרות האקדמית ובעיתונות (ראה פרסומים באתר זה).